Warsztaty Ogrodów Wertykalnych Makramowych

Zapraszamy do udziału w pierwszych warsztatach ogrodów wertykalnych makramowych organizowanych w ramach edukacyjno-ekologicznym projekcie pt. "Ogrody aż do nieba, tego nam dzisiaj trzeba"!!

Są to, warsztaty ekologiczno-rękodzielnicze, w trakcie których stworzymy wiszące kwietniki makramowe. Uczestnicy warsztatów poznają podstawy rękodzielniczej sztuki wiązania węzłów makramowych na naturalnych sznurkach, a efektem warsztatów będą wyjątkowe, wiszące kwietniki, które pozwolą na stworzenie wiszących ogrodów we wnętrzach waszych domów.

Warsztaty są bezpłatne, obowiązują zapisy.

Zajęcia poprowadzi Beata Godynia-Kapałka z FabrykaEkodzieła

I WARSZTATY: KOCMYRZÓW
czwartek, 20.10.2022, godz. 15.00 - 17.00
GDZIE:
Klub Seniora w Kocmyrzowie, ul. Centralna 115

II WARSZTATY: PRZYBYSŁAWICE
piątek, 21.10.2022, godz. 17.00 - 19.00
GDZIE: Biblioteka w Przybysławicach

III WARSZTATY: ŁUCZYCE
środa, 22.10.2022, godz. 15.00 - 17.00
GDZIE: OSP Łuczyce, ul. św. Floriana 35

Projekt "Ogrody aż do nieba, tego nam dzisiaj trzeba" jest dofinansowany ze środków programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności realizowanego przez Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce
we współpracy z ośrodkiem Działaj lokalnie. Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa.

Załączniki: