Ogród pełen przyjaciół mniejszych

Rozpoczynamy realizację kolejnego, ekologicznego projektu. Nosi tytuł OGRÓD PEŁEN PRZYJACIÓŁ MNIEJSZYCH i ma na celu uwrażliwienie mieszkańców na problemy środowiska naturalnego. W ramach projektu zorganizujemy warsztaty wykonywania poidełek dla owadów i karmników dla ptaków oraz promowac będziemy sposoby na współistnienie z nami "przyjaciół mniejszych", co jest niezbędne dla zachowania bioróżnorodności w naszym otoczeniu.

OGRÓD PEŁEN PRZYJACIÓŁ MNIEJSZYCH jest już czwartym projektem realizowanym z dofinansowaniem z Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy ze Stowarzyszeniem Korona Północnego Krakowa.

Poprzednio realizowane projekty z dofinansowaniem Programu „Działaj Lokalnie” to:

Załączniki: