Obywatele - Seniorzy do tabletów

Obywatele - Seniorzy do tabletów - Projekt „DOJRZAŁY E-OBYWATEL”

Fundacja im. Marszałka Marka Nawary, jako partner Fundacji Gospodarki i Administracji Publicznej w Krakowie, zaprasza Seniorów +60 do udziału w projekcie pn. „Dojrzały e-obywatel”, który będzie realizowany tej jesieni. Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Grupa, którą tworzymy w Batowicach będzie liczyć 12 osób.

W ramach projektu odbędą się 4 warsztaty w zakresie nauki i rozwijania umiejętności cyfrowych przy pomocy bezpłatnie użyczanych tabletów, a na zakończenie, wszystkie grupy z Krakowa i powiatu krakowskiego otrzymają zaproszenie na konferencję podsumowującą projekt.

W trakcie trwania projektu będzie otwarty Punkt Konsultacyjny dla seniorów, a także zostanie ogłoszony konkurs „Czas na Seniora - mój plan na wolontariat”,

Uczestnicy projektu otrzymają:

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie załączonego formularza i złożenie go u Pani Sołtys Batowic lub przesłanie drogą mailową na adres:

fundacjam.nawary@gmail.com lub bas_mk@wp.pl.

Rekrutacja trwa do wyczerpania miejsc.

Zapraszamy!!!

Załączniki: